Jak mierzymy

Skorzystaj z naszej wiedzy oraz doświadczenia, umawiając się na całkowicie darmowe pomiary w miejscu Twojej inwestycji. Nasi doradcy są dostępni dla Ciebie każdego dnia w dowolnej lokalizacji na terenie całej Polski. Pomiar parametrów oświetleniowych na żywo jest najlepszym sposobem na stworzenie indywidualnie skrojonej oferty.

Spotykając się z naszym doradcą, możesz poznać produkty firmy Solls i przetestować ich działanie w miejscu, w którym będą docelowo pracować. W ten sposób dużo łatwiej wyobrazisz sobie ostateczny efekt. Możliwość zapoznania się z różnymi rodzajami oświetlenia na żywo pozwala jeszcze lepiej określić oczekiwane rezultaty oraz dobrać optymalne rozwiązania.

Przygotowując ofertę na miarę Twoich oczekiwań, sprawdzamy stan obecny i stopień zużycia wcześniej zainstalowanego oświetlenia. Pomiary dostosowujemy do wymagań wybranego miejsca. W zależności od potrzeb możemy na przykład zbadać temperaturę profesjonalną kamerą termowizyjną lub zmierzyć obecne parametry oświetleniowe za pomocą luksomierza i spektrometru.

Projekt nowego, energooszczędnego i ekologicznego oświetlenia uwzględnia wyliczenie czasu zwrotu z inwestycji. Podchodzimy do tematu całościowo, wyceniając zarówno demontaż starego, jak i montaż nowego oświetlenia. Wszystkie niezbędne nakłady finansowe przedstawiamy w kosztorysie.

Nasz doradca ocenia też, czy w danym miejscu warto zastosować system sterowania oświetleniem, który może obniżyć zużycie energii nawet o dodatkowe 70%. Jeśli włączenie takiego systemu do oferty jest uzasadnione, to jego projekt wykonamy również bezpłatnie.

Zadaniem naszego doradcy jest przedstawienie oferty, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Korzystając z naszych darmowych pomiarów oraz konsultacji z doradcą, masz pewność, że Twoja inwestycja zostanie dobrze zaplanowana, a jej koszty nie zaskoczą Cię na etapie realizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!