O nas

Firma In4Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości systemów energooszczędnego oświetlenia LED, kompleksowym projektowaniem tychże systemów oraz innowacyjnym zastosowaniem źródeł energii odnawialnej. Naszą główną siedzibą jest Rzeszów.

Marka SOLLS jest gwarantem najwyższej jakości produktów i zapewnia wysoką funkcjonalność, energooszczędność, a przede wszystkim długoletnią i bezobsługową pracę.

W produktach marki SOLLS stosujemy najwyższej jakości podzespoły oraz materiały, co ma decydujący wpływ na żywotność i niezawodność oświetlenia. Konstrukcje opraw zapewniają właściwe rozpraszanie energii cieplnej powstającej w trakcie pracy źródła światła LED.

Dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości naszych produktów i usług, firma In4Poland Sp. z o.o. została doceniona I miejscem w rankingu Dziennika Gazeta Prawna „Skrzydła Biznesu 2013”, a także otrzymała nagrodę „Złota Siódemka” Branży Drogowej za systemy oświetlenia solarno-wiatrowego SOLLS.

Nasz Cel

W naszej pracy rozumiemy, iż kompleksowość i nowoczesność rozwiązań jest w dzisiejszych czasach kluczowym czynnikiem. Służymy klientowi naszą wiedzą i umiejętnościami z zakresu projektowania, optymalizacji i redukcji energochłonności oświetlenia. Dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi dostępnych modeli i rozwiązań jesteśmy w stanie dopasować się do wszelkich potrzeb klienta, wspierając go na każdym etapie projektu zaczynając od wyboru oprawy, jej przeznaczenia, barwy światła, mocy, koloru strumienia.

Naszą kompleksową ofertę można zastosować zarówno do oświetlenia zewnętrznego jak i wewnętrznego. Zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klient jest dla nas najważniejszym czynnikiem motywującym do dalszej pracy.

Nasza Oferta

Ze swojej strony oferujemy pomoc przy:

-profesjonalnym projektowaniu oświetlenia z wykorzystaniem najnowszych narzędzi (Dialux, AutoCAD etc.)

-doborze optymalnych źródeł światła bazujących na technologii LED

-montażu oświetlenia

Jeśli są Państwo zainteresowani oświetleniem LED najwyższej jakości, zapraszamy do współpracy. Prześlemy Państwu materiały informacyjne, cenniki oraz umówimy się na spotkanie w celu poznania potrzeb.