Nasze usługi

1.    Oferujemy naszym klientom usługi i produkty, dzięki którym znacząco zmniejszą koszty energii elektrycznej wykorzystywanej do oświetlania swoich obiektów. Dzięki korzystaniu z produktów marki SOLLS, klienci zarabiają na swoich oszczędnościach.

2.    Elastyczne podejście do klienta. Możliwość dostosowania produktów marki SOLLS do praktycznie wszystkich wymagań. Produkty przygotowywane są na miejscu w Rzeszowie, co pozwala na całkowitą ich modyfikowalność.

3.    Pełne doradztwo i merytoryczna wiedza pracowników firmy In4Poland, potwierdzona ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży LED. Założyciele naszej firmy jako jedni z pierwszych już w drugiej połowie lat 2000 wdrażali innowacyjną technologię LED do oświetlenia przemysłowego.

4.    Kompleksowy proces przeprowadzania inwestycji u klienta, składający się z: auditu na miejscu inwestycji, wykonaniu kilku wersji projektu oświetleniowego, dobór parametrów opraw i systemu sterowania, dostawa sprzętu, montaż, pełny serwis posprzedażowy.

5.    Nowoczesny design i estetyka opraw SOLLS, podkreślą charakter każdej inwestycji.

6.    Najgrubsze odlewy z wysokiej jakości aluminium, zaprojektowane tak, aby wymusić optymalny przepływ powietrza chłodzącego – można to ocenić na podstawie wagi oprawy – w porównaniu do opraw konkurencji nasze są dużo cięższe.

Dzięki zaawansowanym obudowom, lampy SOLLS mogą być z powodzeniem stosowane w najgorętszych nawet środowiskach, gdzie lampy innych producentów nie wytrzymują nawet roku.

7.    Innowacyjna optyka pozwalająca rozsyłać światło precyzyjnie, dzięki czemu znacznie zwiększamy wydajność inwestycji. Rozwiązania optyczne są efektem prac B+R naszej firmy. W przeciwieństwie do konkurencji nie stosujemy jedynie kilku prostych, symetrycznych optyk, ale oferujemy szeroki zakres brył fotometrycznych

8.    Redukcja olśnienia - dzięki stosowaniu innowacyjnych soczewek i odbłyśników, nasze oprawy nie oślepiają osób z nich korzystających, co pozwala na dużo niższe ich wieszanie, a przez to redukcję mocy i zwiększenie efektywności

9.    Stosowanie bardzo wydajnych diod LED japońskiej marki NICHIA, dzięki czemu uzyskujemy wydajności rzędu 240lm/W. Dodatkowo jakość światła z lamp SOLLS pozwala na komfortową i wydajną pracę korzystających z nich ludzi.

10.  Stosujemy profesjonalne i od lat sprawdzone zasilacze marki MeanWell, które posiadają wszystkie niezbędne zabezpieczenia, co w przeciwieństwie do technologii DOB powoduje, że nasze oprawy nie powodują zakłóceń w fabrykach oraz wytrzymują najcięższe nawet warunki pracy.

11.  Oprawy posiadają możliwość płynnej redukcji swojej mocy i mogą być sterowane za pośrednictwem sygnałów PWM, 1-10V, DALI a także współpracować z technologiami bezprzewodowymi typu Bluetooth, WiFi czy ZigBee

12.  Inteligentnego Systemu Dystrybucji Światła SOLLS ACTIVE SKY, będący efektem prac B+R dofinansowanych z NCBiR, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i wykorzystania najnowszych zdobyczy wiedzy. Pozwala on dynamicznie dostosowywać strumień lamp, reagując na ilość światła zewnętrznego, ruch i obecność na oświetlanej powierzchni, a na sygnały z innych czujników. System SOLLS ACTIVE SKY, przeznaczony jest do pracy w zastosowaniach przemysłowych dzięki swojej autonomiczności, odporności na zakłócenia oraz idealnemu dopasowaniu do wymagań klienta. Oparty jest na sprawdzonych i bezpiecznych protokołach komunikacyjnych, a dzięki wysokiej specjalizacji odporny na awarie i bezproblemowy w użytkowaniu.

13.  Szybki zwrot z inwestycji. Najwyższa wydajność źródeł światła w połączeniu z innowacyjnym sterowaniem pozwala uzyskać zwrot z inwestycji już w kilka miesięcy pracy systemu. Dodatkowo, w połączeniu z zasilaniem z energii odnawialnej całość inwestycji zwraca się w niewiarygodnie szybko.

14.  Ponadprzeciętna żywotność, potwierdzona przez wielu klientów, którzy wracają do nas nawet po wielu latach. Nasze lampy i systemy pracują od ponad 10 lat w najbardziej wymagających fabrykach w Polsce i za granicą. Standardowa 5 letnia gwarancja może być pod pewnymi warunkami wydłużona.

15.  Najwyższa jakość potwierdzona przede wszystkim przez użytkowników. Nie chwalimy się opłacanymi certyfikatami czy nagrodami, ale opiniami naszych klientów, którzy korzystają z systemów SOLLS od wielu lat i polecają nas swoim znajomym, co jest najlepszym i najcenniejszym dowodem.

16.  Profesjonalny serwis posprzedażowy. Szybka reakcja na zgłaszane uwagi. Oprawy marki SOLLS, są zaprojektowane w taki sposób aby nawet po wielu latach mogły być w łatwy i ekonomiczny sposób odnowione i przystosowane do kolejnych wielu lat pracy. Służymy naszym klientom, w każdej sprawie.