Oświetlenie przemysłowe, zewnętrzne, drogowe, hybrydowe....

KATALOG 2018/2019
Lampa Parkowa LED – G323

Lampa parkowa LED SOLLS – G323

Lampy parkowe wraz z nowoczesną technologią LED CHIP stanowią idealne rozwiązanie do oświetlenia ulic, chodników i parków. Prosta konstrukcja gwarantuje niezawodność przy jednocześnie najwyższych parametrach światła. Lampy parkowe SOLLS stosowane są wszędzie, gdzie ważny jest efekt architektoniczny.
Cechami charakterystycznymi lampy G32 jest aluminiowa obudowa, zintegrowany radiator, klosz z hartowanego szkła. Lampa wyposażona jest w zasilacz z funkcją utrzymania stałego strumienia świetlnego. Atutem lampy G32 jest brak emisji światła w górną półprzestrzeń. Lampa posiada możliwość współpracy z systemami sterującymi takimi jak np. system DALI.
Zalety stosowania lamp LED SOLLS:
-zmniejszenie rocznego zużycia energii nawet o 70%,
-zmniejszenie ilości lamp na całej inwestycji nawet o 25%,
-oszczędności na konserwacji.
Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do zamiany parametrów.


Źródło światła

W lampie SOLLS serii G32 zastosowano źródło światła CHIP LED o bardzo wysokich wydajnościach. Współczynnik oddawania barw CRI wynosi powyżej 80, dzięki czemu światło idealnie oddaje barw y i wpływa pozytywnie na samopoczucie użytkowników. Temperatura barwy światła wynosi 3000K.


Układ optyczny

Układ optyczny reflektorowy składa się z reflektora o specjalnym kształcie, zaprojektowanym w celu równomiernego rozsyłu światła. Diody wraz z reflektorem przykryte są hartowaną i profilowaną szybą, odporną na uderzenia, która dzięki matowieniu eliminuje efekt olśnienia. Całkowita sprawność układu optycznego przekracza 88%.


KARTA PRODUKTU PDF